Majitel firmy

Firma INTOP Jaroslav Opatrný byla založena na začátku roku 1990 jako malá rodinná firma za aktivní podpory mého otce Jaroslava Opatrného st.a společníka Petra Spurného se sídlem v pronajatých prostorách v areálu firmy KOMPEK Kladno. Zakázek postupně přibývalo, takže se rozrůstala i firma – v té době jsme měli 14 pracovníků, účetní, fakturantku a 4 učně z Učňovského střediska Slaný. Původního společníka vystřídal Josef Pavlíček.

První větší akce byla rekonstrukce mlýnu na Okoři, z dalších mohu jmenovat rekonstrukce Domu sociální péče a bytového domu v Praze pro firmu FCC, rekonstrukce zámečku Králův Dvůr, rekonstrukce rodinných domů a výstavba benzínové stanice na D1 pro firmu Formatech s.r.o., rozvody chlazení, plynu a vzduchu pro čisté provozy v pobočkách firmy Bontaz s.r.o., na Koněvu a Velké Dobré, rekonstrukce rozvodu kanalizace a rozvodu vody, montáž rozvodů technologií /stlačený vzduch, dusík, voda/ a chlazení pro pájecí a bodovací stroje, montáž konstrukcí pro rozvody technologií a pro rozvody elektro pro firmu Meta Kladno a.s., opravy bytových jednotek v majetku BD Zahrádky Rozdělov po okrese Kladno, výstavba a rekonstrukce a opravy rodinných domů pro firmu Lukášek – Suchý i pro soukromé investory, montáže nových rozvodů vody v panelových domech. V naší fotogalerii jsou pro vás připravené fotografie z těchto akcí.

 Firma se postupem času měnila – snížil se počet pracovníků, někteří odešli do jiných oborů vyzkoušet něco jiného, někteří začali v oboru podnikat. Se společníkem jsme se rozešli v dobrém, měli jsme rozdílné názory na organizaci firmy. Já jsem měl zprvu 4 pracovníky, v současné době pracuji sám se synem Vojtou a mám učně z Učňovského střediska Slaný. Zaměřuji se převážně na poskytování služeb při rekonstrukcích a výstavbě rodinných domů pro soukromé investory a menší zakázky pro firmy. Sleduji vývoj nových technologií v oboru, účastním se pravidelných školení – certifikáty pro montáž kotlů, kolektorů, rozvodů plynu a akumulačních kotelen od renomovaných dodavatelů materiálů a technologií.

Jaroslav Opatrný a syn Vojta

Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes Ladbrokes full information
Downlaod Premium Themes