Majitel firmy

Firma INTOP Jaroslav Opatrný byla založena na začátku roku 1990 jako malá rodinná firma za aktivní podpory mého otce Jaroslava Opatrného st.a společníka Petra Spurného se sídlem v pronajatých prostorách v areálu firmy KOMPEK Kladno. Zakázek postupně přibývalo, takže se rozrůstala i firma – v té době jsme měli 14 pracovníků, účetní, fakturantku a 4 učně z Učňovského střediska Slaný. Původního společníka vystřídal Josef Pavlíček.

První větší akce byla rekonstrukce mlýnu na Okoři, z dalších mohu jmenovat rekonstrukce Domu sociální péče a bytového domu v Praze pro firmu FCC, rekonstrukce zámečku Králův Dvůr, rekonstrukce rodinných domů a výstavba benzínové stanice na D1 pro firmu Formatech s.r.o., rozvody chlazení, plynu a vzduchu pro čisté provozy v pobočkách firmy Bontaz s.r.o., na Koněvu a Velké Dobré, rekonstrukce rozvodu kanalizace a rozvodu vody, montáž rozvodů technologií /stlačený vzduch, dusík, voda/ a chlazení pro pájecí a bodovací stroje, montáž konstrukcí pro rozvody technologií a pro rozvody elektro pro firmu Meta Kladno a.s., opravy bytových jednotek v majetku BD Zahrádky Rozdělov po okrese Kladno, výstavba a rekonstrukce a opravy rodinných domů pro firmu Lukášek – Suchý i pro soukromé investory, montáže nových rozvodů vody v panelových domech. V naší fotogalerii jsou pro vás připravené fotografie z těchto akcí.

 Firma se postupem času měnila – snížil se počet pracovníků, někteří odešli do jiných oborů vyzkoušet něco jiného, někteří začali v oboru podnikat. Se společníkem jsme se rozešli v dobrém, měli jsme rozdílné názory na organizaci firmy. Já jsem měl zprvu 4 pracovníky, v současné době pracuji sám se synem Vojtou a mám učně z Učňovského střediska Slaný. Zaměřuji se převážně na poskytování služeb při rekonstrukcích a výstavbě rodinných domů pro soukromé investory a menší zakázky pro firmy. Sleduji vývoj nových technologií v oboru, účastním se pravidelných školení – certifikáty pro montáž kotlů, kolektorů, rozvodů plynu a akumulačních kotelen od renomovaných dodavatelů materiálů a technologií.

Jaroslav Opatrný a syn Vojta

Autodoprava

Jak šel čas - čím jsme se dopravovali po našich montážích. Zde můžete také sledovat vývoj našeho autoparku. Na začátku 90.let byla nabídka trhu co se týče užitkových vozů mizivá. Díky p. Řešátkovi, majiteli autoservisu v Kladně-Rozdělov jsme získali dvě dodávky Latvia s motoryVolha. Na menší zakázky jsme jezdili v osobních vozech značky Škoda, vlastnili jsme také Wartburg combi, něco úžasného…řazení pod volantem dělalo pár lidem problémy a tak byly časté opravy řadící páky. Další dodávka byl bílý Peugeot Boxer, ten už byl o několik tříd výše. V současné době jezdím červenou dodávkou Opel Vivaro s reklamou na mnou poskytované služby.

Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes Ladbrokes full information
Downlaod Premium Themes